BRANŻE
ID:236216

Klub MRS.SPORTY - Wrocław Fabryczna poszukuje TRENERÓW/TRENEREK

Firma: Mrs. Sporty

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-10-04

Branża: Zdrowie / Medycyna / Uroda, Sport / Rekreacja, Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Klub MRS.SPORTY to osobisty klub sportowy dla kobiet. Oferujemy metodę treningową oraz żywieniową odpowiednią dla kobiet w każdym wieku, które pragną osiągnąć swoje indywidualne cele. Mrs.Sporty zrzesza w 8 krajach od 2004 roku ponad 400.000 entuzjastek.

Opis stanowiska:

• Prowadzenie instruktażu treningowego
• Opieka i wsparcie członkiń Mrs.Sporty
• Organizacja i przeprowadzanie działań promocyjnych i sprzedażowych
• Realizacja zadań administracyjnych, również w oparciu o pracę na komputerze
• Dbanie o czystość klubu

Oczekujemy:

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:
• Uprawnienia i doświadczenie trenerskie w obszarze sportu
• Zainteresowanie sportem oraz zdrowym stylem życia
• Kreatywność, umiejętności organizacyjne, umiejętność podejmowania inicjatywy
• Komunikatywność, umiejętność zjednywania sobie ludzi, czerpanie radości z obcowania z ludźmi