BRANŻE
ID:232391

Kelnerka/Kelner

Numer referencyjny: K/SOD/0417

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • przygotowywanie serwisów kawowych,
  • obsługa kelnerska gości, obsługa sali, obsługa kasy fiskalnej,
  • obsługa konferencji i spotkań biznesowych.
Wymagania:
  • książeczka sanepid,
  • prawo jazdy kategorii B (przemieszczanie się samochodem na terenie kompleksu),
  • mile widziane doświadczenie w pracy kelnera/kelnerki.
Oferujemy:
  • współpracę w oparciu o umowę-zlecenie,
  • pracę około 4 godziny dziennie, przynajmniej 4 razy w tygodniu pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem,
  • pracę w przedziale godzinowym pomiędzy 7:00 a 13:30,
  • możliwość długoterminowej współpracy.

Bliższe informacje pod numerem telefonu 605 123 562.