BRANŻE
ID:233597

KARIERAHUNTERA - rekrutuj i zarabiaj dodatkowo

Opis firmy:

OTTO Work Students to międzynarodowy projekt, dzięki któremu studenci mogą zdobyć doświadczenie organizując wyjazdy do wakacyjnej pracy w Holandii dla swoich rówieśników. W te wakacje, we współpracy z OTTO Work Force Polska, prowadzi rywalizację #KarieraHuntera, której celem jest umożliwienie młodym ludziom postawienia pierwszych kroków w karierze i zrobienie z nich prawdziwych headhunterów!

SZUKAMY FAJNYCH LUDZI - WKRĘĆ SIĘ DO OTTO!
#KARIERAHUNTERA

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Opis stanowiska:

O co kaman?
Rywalizacja rozpoczyna się 12.06 i trwa przez całe wakacje. Podzielona jest na 3 etapy:
  • 12-30.06
  • 04-28.07
  • 01-31.08
    Dzięki temu możesz do niej dołączy w dowolnym letnim miesiącu, nie rezygnując ze swoich wakacyjnych planów! Nie masz jeszcze planów? Tym lepiej! Im szybciej dołączysz, tym większą masz szansę na zwycięstwo ;-)

Zasady są proste:
  • Wygrywa osoba, która po zakończeniu wszystkich 3 etapów zrekrutuje łącznie największą liczbę osób do pracy tymczasowej w Holandii -> nagroda to 3000zł!
  • Nie możesz brać udziału we wszystkich etapach? To też nic straconego! Osoby osiągające najwyższe wyniki nagradzamy na bieżąco – do zgarnięcia 250zł w każdym tygodniu!
Oferujemy:
  • 15zł za każdą godzinę pracy,
  • nagrody pieniężne dla zwycięzców rywalizacji,
  • elastyczny grafik -> biuro jest dostępne od poniedziałku do soboty (8:00-20:00) – Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować
  • pizzę co piątek ;-)
Możliwa ścieżka kariery:
  • stała praca w strukturach firmy
Interesujące?