BRANŻE
ID:218410

Junior New Business Manager

Opis firmy:

IDEACTO | Creative for commerce

IDEACTO to agencja kreatywna specjalizująca się w e-Commerce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie zapierających dech w piersiach realizacji oraz narzędzi sprzedaż online. To, co nas wyróżnia to zorientowanie na tworzenie całościowego doświadczenia Klienta.

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków należeć będzie po przeszkoleniu m.in.
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów (B2B);
  • przygotowywanie prezentacji, udział w spotkaniach prezentacyjnych;
  • opracowywanie kreatywnych metod dotarcia do potencjalnych klientów agencji;
  • współpraca z innymi działami agencji w zakresie rozwoju oferty sprzedażowej;
  • tworzenie raportów z realizowanych działań i monitorowanie efektów.

Oczekujemy:

Wiedza i doświadczenie nie koniecznie wymagane.

Jeśli je masz, to z pewnością weźmiemy je pod uwagę. Jeśli nie, to nie martw się. Jesteśmy od tego by Cię nauczyć! Jeśli masz pojęcie jakimi prawami rządzi się sprzedaż w internecie a takie pojęcia jak AdWords albo Google Analytics nie są Ci obce, to jedyne czego potrzebujesz, by pracować w naszym zespole, to otwartość na budowanie relacji z Klientami.

Oferujemy:

Im więcej dasz od siebie tym więcej od nas otrzymasz.

W ramach współpracy poza pracą przy projektach dla dużych marek takich jak ING Bank Śląski, Intersport czy ENERGA i umowy o pracę oferujemy, rozbudowany program szkoleniowy, bieżące wsparcie opiekuna oraz pracę biurze znajdującym się w centrum Wrocławia.