BRANŻE
ID:238769

Junior Buzz Marketing Manager

Agencja marketingu on-line BuzzIT do pracy w swoim zespole poszukuje osoby na stanowisko

Obowiązki
  • realizacja powierzonych zadań w zakresie buzz marketingu
  • monitoring aktywności w internecie i szybkie reakcje
  • regularne raporty ze swojej pracy

Czego oczekujemy?
  • doskonałej organizacji pracy własnej
  • kreatywnych pomysłów i ,,lekkiego pióra"
  • umiejętności pracy w zespole

Mile widziane
  • znajomość narzędzi do monitoringu internetu
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj pod ogłoszeniem

stanowisko: Junior Buzz Marketing Manager

Agencja marketingu on-line BuzzIT do pracy w swoim zespole poszukuje osoby na stanowisko: Junior Buzz Marketing Manager

Szukamy osoby, która:
  • chce dowiedzieć się, jak wywoływać i prowadzić angażujące dyskusje z fanami, widzami, użytkownikami aktywnymi w poszczególnych kanałach internetowych,
  • nie przestraszy się przygotowania koncepcji treści publikowanych w kanałach społecznościowych dla wybranych marek (na blogach, forach dyskusyjnych itd.),
  • jest zaangażowana w swoje obowiązki i nie ma problemów z komunikacją,
  • chce poznać narzędzia do monitoringu Internetu.
  • zorientowania na realizację powierzonych działań,
  • kreatywnych pomysłów i „lekkiego pióra”,
  • regularnych raportów ze swojej pracy,
  • monitoringu aktywności społeczności oraz potencjalnych sytuacji kryzysowych,
  • szybkich reakcji,
  • dobrej organizacji pracy własnej.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • współpracę przy projektach dla renomowanych marek – praktykę oprócz teorii,
  • pakiet specjalistycznych szkoleń,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.