BRANŻE
ID:236544

Front End Developer

Firma: SYSTEmEG NET

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-10-23

Branża: Informatyka / Programowanie

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

SYSTEmEG NET szuka ludzi ambitnych i pełnych pasji do tworzenia niestandardowych rozwiązań, którzy stawiają na poszerzanie własnych kompetencji. Dbamy o rozwój ich różnorodnych umiejętności i zachęcamy do sprawdzenia się na nowych stanowiskach, w nowych działach.

Opis stanowiska:

Tworzenie oraz rozwój front-endu.

Oczekujemy:

  • Poczucie estetyki i dobry zmysł plastyczny
  • Podstawowa znajomość narzędzi graficznych
  • Znajomość JavaScript
  • Znajomość HTML
  • Znajomość CSS
Mile widziane:
  • Znajomość jednego z frameworków JS takich jak Angular
  • Znajomość frameworka Bootstrap
  • Znajomości frameworków Ionic, Cordova
  • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość NodeJS lub PHP

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy dużych, ciekawych projektach
  • Stabilną formę zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy, możliwa praca w niepełnym wymiarze godzin, w układzie dostosowanym do zajęć