BRANŻE
ID:215819

FRONT END DEVELOPER / WEB DEVELOPER / SEO WEBMASTER

Opis firmy:

Firma EACTIVE wiemy jak: http://www.eactive.pl/ specjalizująca się w reklamie w wyszukiwarkach internetowych to marka o ugruntowanej pozycji na rynku.
Firma działa od 2000 roku. Nasza strona ma obecnie pierwsze miejsce pod frazą pozycjonowanie – sprawdź sam naszą skuteczność w Google. Naszym klientom oferujemy nowatorskie i profesjonalne podejście do usługi pozycjonowania.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Wrocław

dodatkowe informacje: http://www.eactive.pl/praca/

Opis stanowiska:

Kogo szukamy:

Osób, które z własnej pasji rozwijają umiejętności webmasterskie i programistyczne, są dyspozycyjne w pełnym wymiarze godzin oraz posiadają odpowiednią wiedzę.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • optymalizację serwisów WWW pod względem SEO;
  • tworzenie stron internetowych w oparciu o darmowe CMSy na potrzeby firmy i Klientów;
  • debugowanie/modyfikowanie kodu HTML oraz PHP na stronach internetowych;
  • tworzenie szablonów stron docelowych i wsparcie webmasterskie dla tworzonych serwisów www;
  • kontakt z Klientem w ramach prac prowadzonych na danym serwisie internetowym;
  • współpraca z innymi pracownikami firmy w ramach projektów.
Oczekujemy:
  • dobrej znajomości HTML, CSS;
  • podstawowej znajomości PHP;
  • komunikatywności;
  • sumienności i dbałości o szczegóły;
  • umiejętności planowania zadań;
  • umiejętności szybkiego uczenia się;
  • pełnej dyspozycyjności.
Mile widziana znajomość:
  • podstawowych zagadnień SEO;
  • wyrażeń regularnych;
  • .htaccess, a w szczególności mod_rewrite;
  • narzędzi do debugowania (Firebug, Dragonfly itp.);
  • JavaScript i biblioteki jQuery;
  • baz danych MySQL i PostgreSQL;
  • popularnych CMS (Wordpress, Joomla, Drupal, PrestaShop).
Wymagane cechy osobowości:
  • wyobraźnia, kreatywne myślenie,
  • samodzielność w działaniu,
  • pracowitość,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia (od 2250zł netto do 6000zł netto),
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę,
  • profesjonalne szkolenia (np. kurs PHP) umożliwiające rozwój i awans oraz samodzielne stanowisko,
  • profesjonalne środowisko pracy – nowoczesny komputer + dwa monitory,
  • cykliczne imprezy firmowe dla pracowników,
  • pracę w młodym i nieprzeciętnym zespole,
  • pracę przy ciekawych i złożonych projektach,
  • pracę w biurze w centrum Wrocławia.