BRANŻE
ID:232916

Ekspert ds. sprzedaży

Numer referencyjny: BEWOLF/2017

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Pracownik Działu Sprzedaży

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-05-16

Branża: Doradztwo / Konsulting, Inne, Organizacja / Zarządzanie, Doradztwo / Finanse, Administracja biurowa, Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center, Obsługa klienta / Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis stanowiska:

BeWolf Sp. z o.o. to skuteczna sprzedaż.

Stworzyliśmy projekt sprzedażowy. Innowacyjny, skuteczny, wielokanałowy. Realizujemy projekty dla naszych Partnerów, dzięki czemu zwiększamy ich sprzedaż, podnosimy jakość obsługi Klienta oraz zwiększamy świadomość Klientów w obszarze nowych usług i produktów czy też nowego podejścia do ich aranżacji. Zarządzamy praktycznie wszystkimi kanałami komunikacji z Klientem.

Przyszedł czas na Ciebie! Dołącz do nas!

Dla naszego Partnera poszukujemy Specjalistów ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - prowadzimy duży projekt sprzedażowy i powiększamy zespół.

Praca od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00

W weekendy odpoczywamy!

Czy jesteś komunikatywny? Każdy Specjalista otrzymuje swój portfel Klientów, z którymi kontaktuje się drogą telefoniczną oraz mailową, a następnie budując fantastyczne relacje, aranżuje spotkanie dla zespołu Doradców Regionalnych.

Jeśli:

  • masz jakiekolwiek doświadczenie w sprzedaży lub bardzo chcesz je zdobyć,
  • jesteś zaangażowany, zdeterminowany i energiczny,
  • potrafisz szybko budować relacje i je utrzymywać,
  • chcesz pogłębić swą wiedzę, zdobyć wyjątkowe umiejętności i doświadczenie,
  • sprawnie obsługujesz pakiet MS Office,

to natychmiast powinieneś wysłać swoje CV.

Będziesz pracować w młodym zespole w biurze w centrum Wrocławia, po podpisaniu umowy przejdziesz gruntowne szkolenie, oprócz wynagrodzenia podstawowego będziesz mógł uzyskać premię za efekty pracy, a jeśli spodoba Ci się praca z nami, będziesz delegowany do kolejnych projektów realizowanych przez Bewolf.