BRANŻE
ID:206097

Dział Obsługi Klienta Opineo.pl

Opis firmy:

Opineo.pl jest największym polskim serwisem zbierającym opinie konsumentów na temat zakupów w internecie. Współpracujemy z ponad 25 tysiącami firm w zakresie zbierania opinii o jakości świadczonych usług oraz zakupionych produktach. Miesięcznie obsługujemy opinie od ponad 1 mln konsumentów.

Opis stanowiska:

- Moderacja opinii klientów na temat sklepów internetowych, kurierów oraz produktów

- Kontakt mailowy z klientami

- Weryfikacja danych wprowadzanych do serwisu

Oczekujemy:

- dyspozycyjności związanej z pełnym etatem ( pon-piątek )

- znajomości programów Office ( Word, Excel, Outlook )

- umiejętność szybkiego uczenia się

- znajomość branży ecommerce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-  Stała praca na umowę zlecenie ( 8h )

- Praca w biurze, w młodym zespole prowadzącym duży serwis internetowy

- Perspektywa rozwoju i awansu

- Wynagrodzenie 1500-1700 netto