BRANŻE
ID:237914

Doradca klienta międzynarodowego

Numer referencyjny: gp/10/2018

Opis firmy:

Firma SLV GROUP to jeden z największych dostawców i producentów rusztowań z wieloletnim doświadczeniem
na rynku europejskim.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób kreatywnych pełnych energii chcących dołączyć do zespołu doradców klienta międzynarodowego w naszym nowym oddziale we Wrocławiu.

Opis stanowiska:

Na stanowisku doradcy klienta międzynarodowego będziesz odpowiadać za:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów międzynarodowych w wybranym kraju
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami
  • Samodzielne umawianie i prowadzenie spotkań
  • Budowanie relacji z klientami międzynarodowymi
  • Współpracę z zespołem

Oczekujemy:

  • Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • Jesteś zdeterminowany/a w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Znasz język angielski lub niemiecki
  • Potrafisz zarządzać swoim czasem
  • Lubisz pracę z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontakt
  • Jesteś wytrwały/a i ambitny/a
  • Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w obszarze sprzedaży B2B
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenie wprowadzające oraz udział w profesjonalnych szkoleniach produktowych
  • Pracę stałą na pełny etat (praca stacjonarna w nowym oddziale we Wrocławiu )
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia: stałe wynagrodzenie oraz bonus uzależniony od wyników
  • Zgrany zespół, a w ślad za tym dobrą atmosferę w pracy
Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną markę rynkową firmy SLV-GROUP, prześlij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami)".