BRANŻE
ID:235000

Doradca klienta ds. zadłużenia (m/k)

Numer referencyjny: KRK/DK/0717

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • telefoniczna obsługa klientów,
  • nadzorowanie i utrzymanie istniejącej bazy klientów,
  • doradztwo klientom,
  • negocjowanie na drodze ugody spraw windykacyjnych,
  • wyjaśnianie przyczyn opóźnień spłat,
  • analizowanie sytuacji finansowej klientów i motywowanie ich do uregulowania zadłużenia,
  • wsparcie klientów w rozwiązywaniu ich problemów finansowych.

Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (min. C1),
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w obszarze finansów lub telefonicznej obsługi klienta będzie dodatkowym atutem,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i orientacja na współpracę,
  • silne poczucie odpowiedzialności za realizowane tematy oraz elastyczność w działaniu.

Oferujemy:
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • stabilność zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę w miłej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie karty MultiSport,
  • ubezpieczenie na życie PZU na preferencyjnych warunkach.