BRANŻE
ID:235354

Doradca klienta ds. zadłużenia (k/m)

Numer referencyjny: DORK/WRO/0817

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wrocław

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • organizacja i realizacja szkoleń dla nowych pracowników,
  • tworzenie raportów, analiz i zleceń dla menadżerów,
  • prowadzenie szkoleń będących jednym z narzędzi rozwoju zawodowego pracowników,
  • badanie potrzeb szkoleniowych,
  • udział w firmowych projektach szkoleniowych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • biegła znajomość języka niemieckiego i dobra angielskiego,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • doświadczenie w obsłudze platform e-lerningowych,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • możliwość współtworzenia i wprowadzania nowych procesów wewnątrz organizacji,
  • interesujące i różnorodne zadania na stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilność zatrudnienia w firmie z ugruntowaną pozycją,
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie karty MultiSport.