BRANŻE
ID:234060

Barista/sprzedawca w kawiarni

Opis firmy:

Piekarnia Jul-Ka to firma z ponad 25-letnią tradycją.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy sprzedawców do nowo otwieranego kawiarniano - piekarniczego punktu na Muchoborze Wielkim oraz do innych naszych sklepów na terenie Wrocławia.

Opis stanowiska:

Atrakcyjna praca w kawiarnio-piekarni na Muchoborze Wielkim.

Praca dla studentów i nie tylko.

Praca stabilna, pewna i dobrze płatna.

Obowiązki na stanowisku:
  • Obsługa klienta
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Przygotowanie i wydawanie zamówień dla klienta - kaw, napoje, ciasta itp.
  • Dbałość o wizerunek sklepu, czystość i porządek

Oczekujemy:

  • Uczciwości i zaangażowania w pracę
  • Aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do ich wyrobienia)
  • Niewymagane doświadczenie - gwarantujemy wszystkie niezbędne do pracy szkolenia.

Oferujemy:

  • Oferujemy umowę zlecenie lub umowę o pracę.
  • Możliwość zatrudnienia na pełen lub część etatu.
  • Elastyczny grafik, praca w tygodniu i/lub w weekendy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Dodatkowy pakiet Luxmed.