BRANŻE
ID:231674

Asystentka Zarządu

Numer referencyjny: AZ14782

Firma: Global4Net

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-03-15

Branża: Administracja biurowa

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Global4Net to agencja ecommerce od 7 lat działająca na rynku polskim oraz zagranicznym. Znajdujemy się w centrum Wrocławia, do tej pory zrealizowaliśmy blisko 200 projektów (wśród zadowolonych klientów można wymienić między innymi Neonet, Uniwersytet Wrocławski, Saint-Gobain). Nasze działania skupiają się w obszarze e-commerce.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie należało:
- przygotowywanie uproszczonych raportów finansowych,
- kontrola raportów czasy pracy zespołów programistycznych,
- bieżąca organizacja pracy biura,
- umawianie spotkań, organizacja wyjazdów,
- dbanie o kompletność teczek pracowniczych.

Oczekujemy:

- Znajomość programu Excel oraz Word,
- Dobra organizacja czasu pracy,
- Status studenta,
- Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz umiejętność współpracy z wieloma osobami, na różnych poziomach organizacji,
- Odpowiedzialność, operatywność, zaangażowanie,
- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Umowę zlecenie,
• Możliwość rozwoju, szkolenia, certyfikaty,
• Dostęp do firmowej biblioteki, kursów,
• Lekcje języka angielskiego,
• Imprezy integracyjne: wspólne wyjścia, wyjazdy,
• Pracę w biurze w centrum Wrocławia w klimatyzowanych pomieszczeniach.