BRANŻE
ID:218829

Asystent radcy prawnego, Aplikant II roku

Firma: KANCELARIA FINANSOWA "VERSUS"

Stanowisko: Asystent/ka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2015-07-31

Branża: Inne, Prawo / Administracja

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Prężnie rozwijająca się firma działająca w branży prawno-finansowej poszukuje:

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie i redagowanie opinii prawnych, umów, regulaminów, pism urzędowych.
  • Prowadzenie spraw w pełnym zakresie .
  • Reprezentowanie Klientów Kancelarii w sądzie.

Oczekujemy:

  • Aplikant radcowski II roku
  • Dobra znajomość kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego, kodeksu pracy.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań; rzetelność, umiejętności organizowania czasu pracy,

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz zróżnicowane formy finansowania współpracy.
  • Możliwości rozwoju zawodowego