BRANŻE
ID:212715

Asystent ds. księgowości z j. niemieckim

Numer referencyjny: MW/KSIEGOWOSC/NIEM/2014

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm
wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która
oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta, lidera w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego poszukujemy osoby na stanowisko:

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI Z  J.NIEMIECKIM
NR.REF. MW/KSIEGOWOSC/NIEM/2014

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • wyjaśnianie zapytań związanych z terminowością płatności,
  • zapewnienie wydajności oraz jakości procesów biznesowych,
  • realizacja zadań według wewnętrznych jak i zewnętrznych standardów rachunkowości oraz
  • wymagań ustawowych,
  • pomoc w dziale księgowości,

Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznych zespole,
  • umowę zlecenie z możliwością przejęcia przez firmę po okresie próbnym (3 miesiące),
  • pracę od pon. do pt. na pełen etat,
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie,
Wymagania:
  • wykształcenie ekonomiczne, mile widziani studenci oraz absolwenci z ugruntowaną wiedzą akademicką, którą chcieliby wykorzystać przy realizacji ciekawych projektów,
  • znajomość języka  ANGIELSKIEGO (B1) i NIEMIECKIEGO (B2-C1),
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy lub na stażu w biurze rachunkowym,
  • umiejętność koordynacji oraz realizacji wielu zadań jednocześnie,
  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • komunikatywność oraz umiejętności analityczne.