BRANŻE
ID:237366

Asystent/ka ds. księgowości

Firma: ATHA Sp. z o.o.

Stanowisko: Asystent Asystentka

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2017-12-08

Branża: Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Jesteśmy jedną z 3 spółek grupy ATHA Outsourcing Solutions, działającą na rynku od 2002 roku.
Oferujemy kompleksową obsługę w szerokim zakresie pokrywającą obowiązki podmiotów wobec urzędów i instytucji, a także obejmującą bieżące doradztwo księgowe i kadrowo-płacowe związane z prowadzoną działalnością.
Naszym celem jest zadowolenie naszych klientów poprzez wysoką jakość świadczonych usług.

więcej informacji na stronie: www.atha.pl

Opis stanowiska:

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów;
  • Bieżący kontakt z klientem biura rachunkowego;
  • Bieżąca kontrola rozrachunków;
  • Umiejętności interpersonalne, łatwość komunikowania się, przystępność i pozytywna postawa wobec klientów i pracowników biura rachunkowego;
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów,  umiejętności organizacyjne oraz inicjatywa w działaniu.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe, minimum średnie, preferowani studenci studiów zaocznych;
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • Dokładność, skrupulatność, etyka;
  • Znajomość programów pakietu Office: Word, Outlook , Excel;
  • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość, sumienność, zaangażowanie;
  • pozytywne podejście do życia;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność;
  • Mile widziana znajomość języka obcego (angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski);
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość programu Rewizor GT.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy zlecenia;
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy;
  • Wsparcie doświadczonej głównej księgowej;
  • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • Pracę w miłej atmosferze;
  • Praca 5 dni w tygodniu  od poniedziałku do piątku: elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet medyczny ENEL-MED, pakiet sportowy Multisport.