BRANŻE
ID:230631

Asystent/ka Zarządu, recepcjonista/ka

Opis firmy:

Jesteśmy jedną z 3 spółek grupy ATHA (dawniej ACM SYSTEM) działającą na rynku od 2002 roku.
Oferujemy profesjonalne usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwa podatkowego.
Obsługujemy podmioty krajowe, spółki z kapitałem zagranicznym oraz oddziały podmiotów zagranicznych.
W swojej działalności łączymy doświadczenie i nowoczesność, czerpiąc z nich to co najcenniejsze.
www.atha.pl

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji biura rachunkowego
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
  • Przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek
  • Odbieranie połączeń telefonicznych
  • Organizacja i obsługa spotkań biznesowych
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe i inne

Oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowani studenci studiów zaocznych
  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
  • Sumienność
  • Zaangażowanie
  • Pozytywne podejście do życia
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, ksero, drukarka)
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Duże zdolności interpersonalne
  • Przystępność i pozytywna postawa wobec klientów i pracowników biura
  • Orientacja na rozwiązywanie problemów
  • Inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze
  • Godziny pracy 9:00-16:00
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Pakiet medyczny ENELMED, pakiet sportowy Multisport