BRANŻE
ID:231770

Asystent Działu Handlowego Lockout/Tagout

Opis firmy:

W związku z rozwojem nowego działu naszej firmy szukamy osoby do pracy na stanowisku

Asystent Działu Handlowego

specjalizującego się w branży Lockout / Tagout.

Praca w firmie działającej na wrocławskim rynku od dwudziestu lat, dzięki czemu możemy zagwarantować stabilność zatrudnienia.

Opis stanowiska:

  • wykształcenie z zakresu BHP (lub w trakcie studiów)
  • umiejętność obsługi komputera (szczególnie pakiet Office: Word, Excel, PowerPoint)
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • dyspozycyjności (poniedziałek – piątek, godziny 8:00-16:00)
  • zaangażowania w przydzielane obowiązki

Oczekujemy:

  • sumiennego wypełniania powierzonych zadań
  • umawiania wizyt przydzielonym handlowcom
  • przygotowywania ofert na podstawie dostarczonych informacji
  • nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

Oferujemy:

  • pracę w rozpoznawalnej firmie z dwudziestoletnim stażem
  • pozytywną atmosferę pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje w branży BHP
  • stałe wynagrodzenie + premię uzależnioną od wyników
  • umowa o pracę lub umowa zlecenie (ustalamy na korzyść pracownika)
  • kontakt z największymi firmami z branży produkcyjnej
  • współpracę z globalnym producentem systemów bezpieczeństwa
  • możliwa stała współpraca i rozwój zawodowy