BRANŻE
ID:235494

Aromatyczna praca - obsługa sklepu internetowego

Opis firmy:

Jesteśmy hurtownią przypraw z ponad 25 letnim doświadczeniem na rynku.

Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy www.robimywedliny.pl , zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania

Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego
młodego zespołu osoby do pomocy przy obsłudze sklepu internetowego.

Praca polega na kompletowaniu i przygotowywaniu paczek do wysyłek.

Oczekujemy:

Mile widziane osoby studiujące w trybie zaocznym.

Oczekujemy sumienności, dokładności oraz zaangażowania w powierzone zadania.

Oferujemy:

Stawka: 11 pln netto/ godz.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz.: 8:00-16:00

Możliwość dodatkowych godzin - do uzgodnienia.