BRANŻE
ID:211396

Animator - KÓŁEK WIEDZA NAS BAWI

Opis firmy:

OMNIVEDA

Naszą misją jest inspirowanie młodych ludzi oraz rozbudzanie w nich pasji do nauki, które stanowią inwestycję w przyszły rozwój wiedzy i technologii.

OMNIVEDA organizuje kółka dla dzieci, poprzez które wprowadza je do takich dziedzin nauki jak chemia, biologia, fizyka i astronomia czy nauki stosowane. Wszystko to za pomocą zabawnych i interaktywnych metod, dzięki którym dzieci mogą zastosować teorie naukowe w praktyce.
Naszym celem jest poszerzanie wiedzy uczniów na temat świata wokół nich.

Opis stanowiska:

LEKTORZY KÓŁEK WIEDZA NAS BAWI

Poszukujemy lektorów do prowadzenia naszych niezwykłych kółek wiedzy WIEDZA NAS BAWI w szkołach podstawowych (studentów, absolwentów i doktorantów nauk ścisłych, technicznych i pedagogicznych).

WYMAGANIA:
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Umiejętność pracy z dziećmi, fachowa wiedza, wiarygodność, kreatywność, komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest ono niezbędne)
OFERUJEMY:
  • Prowadzenie kółek naukowych WIEDZA NAS BAWI
  • Wynagrodzenie 23-38 zł/ godzinę
  • Elastyczne godziny pracy (od 1 do 6 godzin tygodniowo)
  • Możliwość wyboru miejsca pracy
  • Profesjonalne treningi i materiały
  • Świadczenia pracownicze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pedagogicznego
CZAS ZATRUDNIENIA:
  • od października 2014 do czerwca 2015