BRANŻE
ID:239873

Administrator serwerów obliczeniowych

Firma: OKTAR

Stanowisko: Administrator IT

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2018-05-07

Branża: Informatyka / Internet, Informatyka / Programowanie, Internet / E-Commerce, Nowe technologie / IT

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 2

Opis firmy:

Jesteśmy w 100% polską firmą z polskim kapitałem. W związku z dynamicznym rozwojem szeregu projektów z branż IT, e-commerce oraz e-marketing poszukujemy kandydatów na objęcie stanowiska:

Opis stanowiska:

Praca polegać będzie na administrowaniu serwerów obliczeniowych, gdzie jednostką obliczeniową są karty graficzne lub układy ASIC. Twoim głównym zadaniem będzie budowanie, konfigurowanie oraz optymalizowanie koparek kryptowalutowych. Do pozostałych obowiązków należeć będzie serwisowanie sprzętu, testowanie komponentów oraz prace instalatorskie w naszej kopalni (serwerowni) kryptowalut.

Godziny pracy: od 9:00 do 17:00 lub od 15:00 do 23:00, możliwość przesunięcia godzin w razie potrzeby.

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe lub co najmniej drugi rok studiów, kierunki informatyczne
  • znajomość branży kryptowalut
  • umiejętność serwisowania oraz składania komputerów z komponentów bazowych
  • praktyczna wiedza na temat moddingu, overclockingu, undervoltingu sprzętu komputerowego
  • dobra znajomość obsługi systemu operacyjnego Windows
  • umiejętność samodzielnej diagnozy i szukania rozwiązań problemów technicznych
  • odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
Mile widziane:
  • doświadczenie przy obsłudze i utrzymaniu urządzeń służących do crypto miningu
  • znajomość języków programowania
  • znajomość języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • nieformalną atmosferę pracy
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • elastyczny grafik czasu pracy