Rodzaj pracy

↓ więcej opcji ↓
BRANŻE
↑ mniej opcji ↑
ID:234364

ASYSTENTKA W DZIALE KADR I PŁAC

Opis firmy:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

• Sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy zlecenia, aneksy itp • Pomoc przy naliczaniu wynagrodzeń • Inne zadania oraz współpraca z innymi działami

Oczekujemy:

• Wykształcenie minimum średnie • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) • Zdolność analitycznego myślenia • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność za powierzone zadania • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole •Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego • Stabilne warunku zatrudnienia •Miłą i przyjazną atmosferę

Dane kontaktowe:

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV oraz listu motywacyjnego drogą mailową na adres zarzad@kkksc.pl. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926, ze zm.).