BRANŻE
ID:210482

ADMINISTRATOR SPRZEDAŻY

PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ I SPRZEDAŻĄ NA ŚWIATOWĄ SKALĘ OBRAZÓW RĘCZNIE MALOWANYCH I WYDRUKÓW CYFROWYCH  NA PŁÓTNIE, POSZUKUJE NA STANOWISKO:

Szukasz wyzwań? U nas będziesz miał możliwość stawić im czoło!

Opis stanowiska:
  • Wsparcie administracyjne dla wszystkich kanałów sprzedaży
  • Przegląd i administracja infrastruktury sprzedaży
  • Wsparcie działań zespołu sprzedaży i współpraca z działem handlowym
  • Przygotowywanie raportów i analiz wspierających zarządzanie dostępnymi kanałami sprzedaży
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych procedur i systemów wspierających sprzedaż
  • Wprowadzanie zamówień do systemu produkcyjnego
  • Kontakt z klientami w sprawach technicznych
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doskonała  znajomość MS Office (biegle MS Excel)
  • Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Duża motywacja do pracy i chęć rozwoju
  • Myślenie analityczne
  • Umiejętność pracy z liczbami
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonała organizacja pracy
  • Kultura osobista, Punktualność, Dyspozycyjność (pon-pt)
Mile widziani „ogarnięci” i dyspozycyjni studenci/ absolwenci Politechniki nie tylko wrocławskiej ;)

Dodatkowo punktowane:
  • Doświadczenie w: raportowaniu sprzedaży, sporządzaniu sprawozdań i statystyk
  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Zainteresowanie procesem sprzedaży
Oferujemy:
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • kartę na zajęcia sportowe

Osoby zainteresowane i spełniające ww. warunki prosimy o przesłanie CV

kadry@artgeist.com

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Wsparcie administracyjne dla wszystkich kanałów sprzedaży
Przegląd i administracja infrastruktury sprzedaży
Wsparcie działań zespołu sprzedaży i współpraca z działem handlowym
Przygotowywanie raportów i analiz wspierających zarządzanie dostępnymi kanałami sprzedaży
Opracowywanie i wdrażanie nowych procedur i systemów wspierających sprzedaż
Wprowadzanie zamówień do systemu produkcyjnego
Kontakt z klientami w sprawach technicznych
Wymagania:
Biegła znajomość języka angielskiego
Doskonała  znajomość MS Office (biegle MS Excel)
Duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Duża motywacja do pracy i chęć rozwoju
Myślenie analityczne
Umiejętność pracy z liczbami
Umiejętność pracy pod presją czasu
Doskonała organizacja pracy
Kultura osobista, Punktualność, Dyspozycyjność (pon-pt)
Doświadczenie w: raportowaniu sprzedaży, sporządzaniu sprawozdań i statystyk
Biegła znajomość języka francuskiego
Zainteresowanie procesem sprzedaży
Oferujemy:
samodzielność na stanowisku pracy
pracę w prężnie rozwijającej się firmie
narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
kartę na zajęcia sportowe