BRANŻE

Kancelaria Prawno-Windykacyjna Alfa-Grot Sp. z o.o.

Wrocław
Podwale 62a lok. 08

Kancelaria Prawno-Windykacyjna Alfa-Grot Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko SEKRETARKI

Miejsce pracy: Wrocław

 Obowiązki:

-Prowadzenie sekretariatu;

-Nadzór nad obiegiem dokumentów;

-Prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

-Archiwizacja dokumentacji;

-Wprowadzanie dokumentów do systemu;

-Bieżące wsparcie działu prawnego;

Wymagania:
-Dobra organizacja pracy własnej;

-Biegłe pisanie na komputerze (bezwzrokowe pisanie będzie dodatkowym atutem);

-Umiejętność obsługi pakietu Office;

-Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;

-Komunikatywność oraz sumienność;

-Zaangażowanie w realizacje powierzonych zadań;

 Oferujemy:

-Umowę o pracę (po zakończeniu 3 miesięcznego okresu próbnego);

-Stabilne warunki zatrudnienia.

Znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych i dostępnością na adres: REKRUTACJA@ALFA-GROT.COM

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)."