BRANŻE
ID:8172

Spec od Ściemniania i Bajerowania Klientów

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Inne

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Wrocław

Data publikacji: 2007-09-03

Branża: Sprzedaż

Rodzaj: Praca stała

Opis stanowiska:

Ten specjalista będzie musiał: - grzebać w necie i wygrzebywać z niego klientów - biegać do dotychczasowych klientów i coś im tam oferować i gadać z nimi musi - czasami kawe zaparzyć jak się nie chce nikomu innemu - ma oferty robić i je do tych całych klientów wysyłać - też musi czasem jeździć do klientów na takie spotkania przy kawce i musi im usługi sprzedawać a nawet to tak większość czasu musi to robić - końkurencję musi też monitorować - ma się zastanawiać jak firmę rozwijać i jakie by tu usługi jeszcze wykombinować - z klientami ma negocjować, negocjować i jeszcze raz negocjować ! - dzwonić ma i dzwonić aż ucho i telefon się zaczerwienią - ma firmę prezentować i reprezentować i ładnie mamy wyglądać - musi jakiś taki aktywny lub aktywna (bo może być niewiasta) być i pomysłami tryskać jak... fontanna - aaaaa i wielkogabarytowe maile wysyłać i odbierać i później znowu odyłać etc.

Oferujemy:

A CO W ZAMIAN DOSTANIESZ? (niewiele ;) ) np: - darmofon (tzw telefon służbowy) - prawie nic nie wartą Umowę Zlecenie (na początek) - możliwość (przynajmniej w teorii) rozwoju firmy i rozwoju działu handlarzy - pracę z niby młodymi a szurniętymi ludkami - kubek do kawy - długopisy, może karteczki żółte i takie tam manele - może nawet nieźle kompa przechodzonego - duuuuuuuuuuuużo samodzielności - i głodowe 10% prowizji ;) (a ile to jest w przeliczeniu na kase $$$$$$$ - powiemy pooźniej) a tak całkiem na serio to rozwijaj z naszym klientem tą firmę - to dopiero początek więc pewnie warto ;)

Oczekujemy:

Wymagania: - wymagamy wymagających - wymagamy mega wytrzymałości na stresa - wymagamy żeby się poświęcał albo się poświęcała... dla firmy rzecz jasna - wymagamy wygadania i gadatliwości - wymagamy fantazji ułańskiej i przebojowości torpedowej - wymagamy żeby po angielsku coś szprechał - wymagamy też odrobiny bezczelności - bo bez tego ani rusz ! - wymagamy żeby się na koputrach znał lub znała trochę (Outlook, Thunderbird, Windows etc) Mile widziane: - jakaś kooltoorka osobista może być - wygląd schludny, niezbyt brudny ale bez przegięć (playboye do gazet) - żeby był usłużny, sie uczyć chciał lub chciała (niewiasta też by może) - jakby se swoim autem jeździł bo nikt mu nie da służbowego - i fajnie jakby jakieś doświadczenie miał albo miała w handlowaniu i ściemnianiu

Dodatkowe:

JAK CHCESZ TO APLIKUJ - NIKT CIE NIE ZMUSZA ! ALE JAK COŚ TO WYSYŁAJ SWOJE CV: rekrutacja@basic-recruitment.pl _______________________________________________ Portal dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych ogłoszeń.