Zmień miasto
Muzyka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

BISZ & B.O.K zagrają w Starym Klasztorze

2017-09-14

Podczas europejskiej trasy Bisz & B.O.K będziecie mogli usłyszeć specjalnie przygotowany na tą okazję przekrojowy  set zawierający najbardziej znane i lubiane utwory artystów. Począwszy od pierwszych płyt zespołu, poprzez  kultowe streetsingle oraz numery ze złotego "Wilka Chodnikowego", po numery z "Labiryntu Babel" oraz nominowanego do Fryderyka "Wilczego Humoru". Wszystko ułożone w mocny energetyczny program który grupa  zagra w pełnym instrumentalnym składzie.

Bisz - raper, poeta, kulturoznawca oraz autor słuchowisk radiowych. Od początku swojej twórczości doceniany za przemyślane teksty, dobór tematów, zabawy słowem oraz łączenie różnych muzycznych gatunków. Zdobywca złotej płyty za album „Wilk chodnikowy”, artysta roku 2012 magazynu Aktivist. Płyta „Labirynt Babel”, która została nagrana razem z macierzystym zespołem B.O.K, zadebiutowała na pierwszym miejscu listy sprzedaży OLIS oraz doczekała się wielu bardzo pozytywnych recenzji. Jego ostatnia płyta "Wilczy Humor" nagrana z liderem zespołu Pustki, Radkiem Łukasiewiczem została nominowana do tegorocznej nagrody muzycznej Fryderyki.

B.O.K to ośmioosobowa grupa muzyków, indywidualności, artystów, instrumentalistów, poruszających się w szeroko rozumianych ramach muzyki hip-hop. To możliwie najkrótsza charakterystyka zespołu, którego jednak nie da się tak łatwo zaszufladkować lub przypisać do konkretnego nurtu muzycznego. Dziś B.O.K to jedyna grupa na polskiej scenie hiphopowej, która na stałe pracuje i koncertuje w tak szerokim instrumentalnym składzie.

Koncerty B.O.K to muzyczna uczta w wykonaniu liczącego siedem osób live bandu, który ma za sobą świetne przyjęcie na ważnych festiwalach m.in. Off Festiwal, Coke Live Festiwal, Hip-Hop Kemp, Slot Art Festiwal czy Męskie Granie, a także setkach koncertów w całym kraju i zagranicą. Wizytówką B.O.K jest sprawne poruszanie się  po całym gatunkowym spektrum - od muzyki bitowej do ciężkich gitarowych brzmień, od klasycznych skrzypcowych motywów do jazzowych improwizacji

Koncert:
Data: 16.12.17
Godz.20.00
Miejsce: Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

Bilety:
35 zł - do 30.09,
40 zł - przedsprzedaż,
45 zł - w dniu koncertu
50 zł - miejsca siedzące (balkon)

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo

Więcej o artyście

Bisz
Bisz Data urodzenia: 1984-05-09
Kraj: Polska
Gatunek: Hip-Hop
BLOK PROMOWANY
WROCKfest - najlepsze koncerty we Wrocławiu
FB dlaMaturzysty.pl reklama