Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Metallica Tribute Show: ...And Justice for All

Kiedy2018-02-22
GdzieStara Piwnica
Metallica Tribute Show: ...And Justice for All

Scream Inc. to oficjalny "tribute band" zespołu METALLICA, ze specjalną aprobatą jego lidera, Jamesa Hetfielda. Jest to światowy numer 1 wśród zespołów wykonujących utwory Metalliki. Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, o czym świadczą choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają.

Fot: Aneta Dworak
Fot: Krzysztof Zatycki



Zdjecie nr 1416889
Zdjecie nr 1416890
Zdjecie nr 1416891
Zdjecie nr 1416892
Zdjecie nr 1416893
Zdjecie nr 1416894
Zdjecie nr 1416895
Zdjecie nr 1416896
Zdjecie nr 1416897
Zdjecie nr 1416898
Zdjecie nr 1416899
Zdjecie nr 1416900
Zdjecie nr 1416901
Zdjecie nr 1416902
Zdjecie nr 1416903
Zdjecie nr 1416904
Zdjecie nr 1416905
Zdjecie nr 1416906
Zdjecie nr 1416907
Zdjecie nr 1416908
Zdjecie nr 1416909
Zdjecie nr 1416910
Zdjecie nr 1416911
Zdjecie nr 1416912
Zdjecie nr 1416913
Zdjecie nr 1416914
Zdjecie nr 1416915
Zdjecie nr 1416916
Zdjecie nr 1416917
Zdjecie nr 1416918
Zdjecie nr 1416919
Zdjecie nr 1416920
Zdjecie nr 1416921
Zdjecie nr 1416922
Zdjecie nr 1416923
Zdjecie nr 1416924

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama