Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok 1:0

Kiedy2017-12-15
GdzieStadion Wrocław

Czy obroniony rzut karny i zwycięstwo 1:0 w meczu z Jagiellonią Białystok wystarczą do tego aby Jan Urban zachował stanowisko trenera wrocławskiej drużyny?. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił, w 53. minucie, Arkadiusz Piech. A w 57. minucie bramkarz Śląska Jakub Słowik obronił rzut karny, którego wykonawcą był Arvydas Novikovas.

Fot: Zbigniew Warzyński



Zdjecie nr 1408948
Zdjecie nr 1408949
Zdjecie nr 1408950
Zdjecie nr 1408951
Zdjecie nr 1408952
Zdjecie nr 1408953
Zdjecie nr 1408954
Zdjecie nr 1408955
Zdjecie nr 1408956
Zdjecie nr 1408957
Zdjecie nr 1408958
Zdjecie nr 1408959
Zdjecie nr 1408960
Zdjecie nr 1408961
Zdjecie nr 1408962
Zdjecie nr 1408963
Zdjecie nr 1408964
Zdjecie nr 1408965
Zdjecie nr 1408966
Zdjecie nr 1408967
Zdjecie nr 1408968
Zdjecie nr 1408969
Zdjecie nr 1408970
Zdjecie nr 1408971
Zdjecie nr 1408972
Zdjecie nr 1408973
Zdjecie nr 1408974
Zdjecie nr 1408975
Zdjecie nr 1408976
Zdjecie nr 1408977

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2018 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama