Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

1KS Ślęza Wrocław - Agu Spor 73:68

Kiedy2017-11-22
Gdzie

W kolejnym meczu EuroCup Ślęza Wrocław pokonała turecki zespół AGU Spor Kayseri 73:68. Piąta wygrana nie przyszła łatwo. Ślęza dwunastopunktowe prowadzenie po pierwszej połowie zmieniła na siedmiopunktową przewagę Turczynek aby na zakończenie wygrać różnicą pięciu punktów.

1KS Ślęza Wrocław - Agu Spor 73:68 (22:16, 20:14, 14:28, 17:10)

Fot: Zbigniew Warzyński



Zdjecie nr 1406273
Zdjecie nr 1406274
Zdjecie nr 1406275
Zdjecie nr 1406276
Zdjecie nr 1406277
Zdjecie nr 1406278
Zdjecie nr 1406279
Zdjecie nr 1406280
Zdjecie nr 1406281
Zdjecie nr 1406282
Zdjecie nr 1406283
Zdjecie nr 1406284
Zdjecie nr 1406285
Zdjecie nr 1406286
Zdjecie nr 1406287
Zdjecie nr 1406288
Zdjecie nr 1406289
Zdjecie nr 1406290
Zdjecie nr 1406291
Zdjecie nr 1406292
Zdjecie nr 1406293
Zdjecie nr 1406294
Zdjecie nr 1406295
Zdjecie nr 1406296
Zdjecie nr 1406297
Zdjecie nr 1406298

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2017 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama