Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (1:2)

Kiedy2017-11-19
Gdzie

Śląsk Wrocław przegrał, na własnym boisku, z Arką Gdynia 1:2. Bramki strzelili: dla Arki Antoni Łukasiewicz (45') i  Damian Zbozień (52'), dla Śląska Arkadiusz Piech (66').

Fot: Zbigniew Warzyński



Zdjecie nr 1406009
Zdjecie nr 1406010
Zdjecie nr 1406011
Zdjecie nr 1406012
Zdjecie nr 1406013
Zdjecie nr 1406014
Zdjecie nr 1406015
Zdjecie nr 1406016
Zdjecie nr 1406017
Zdjecie nr 1406019
Zdjecie nr 1406020
Zdjecie nr 1406021
Zdjecie nr 1406022
Zdjecie nr 1406023
Zdjecie nr 1406024
Zdjecie nr 1406025
Zdjecie nr 1406026
Zdjecie nr 1406027
Zdjecie nr 1406028
Zdjecie nr 1406029
Zdjecie nr 1406030
Zdjecie nr 1406031
Zdjecie nr 1406032
Zdjecie nr 1406033
Zdjecie nr 1406034
Zdjecie nr 1406035
Zdjecie nr 1406036
Zdjecie nr 1406037
Zdjecie nr 1406038
Zdjecie nr 1406039
Zdjecie nr 1406040
Zdjecie nr 1406041
Zdjecie nr 1406042

Jeżeli Twoje zdjęcie zostało umieszczone bez Twojej zgody, napisz do nas na adres usunfoto@dlastudenta.pl a niezwłocznie je usuniemy. W liście podaj odnośnik do imprezy, numer podstrony oraz numer zdjęcia.

Copyright © 2003-2017 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama