Literatura

Literatura pod napięciem we Wrocławskim Domu Literatury

  • 2017-05-16, , godzina 18:00
  • Klub Proza, przejście Garncarskie 2, Wrocław

Opis

Rusza nowy cykl spotkań autorskich we Wrocławskim Domu Literatury - "Literatura pod napięciem", wramach którego w czwartek 16 maja o godz. 18.00 Dionisios Sturis, dziennikarz i reportażysta, spotka się z wrocławskimi czytelnikami, by opowiedzieć o swojej najnowszej książce: „Nowe życie. Jak Polacy pomogli uchodźcom z Grecji". Spotkanie odbędzie się w klubie Proza.

W ramach cyklu wrocławscy czytelnicy będą mieli okazję spotkać się z najpoczytniejszymi, najbardziej docenianymi przez krytykę i najoryginalniejszymi rodzimymi autorami, reprezentującymi możliwie jak najszersze spektrum gatunków literackich. Docelowo każdego miesiąca będą odbywać się po dwa spotkania.

Mapa

Ostatnio czytane
Będzie kolejna część "Harry'ego Pottera"?
Będzie kolejna część "Harry'ego Pottera"?

Wygląda na to, że J.K.Rowling porzuciła zamiary zakończenia przygód młodego czarodzieja na siódmej części.

Michał Anioł rozszyfrowany
Michał Anioł rozszyfrowany

Już 17 listopada na księgarniane półki trafi "Michał Anioł - nieszczęśliwy rzymianin", najnowsza książka Ewy Bieńkowskiej. Niech nikogo nie zmyli tytuł. Nie jest to ani książka biograficzna, ani analizująca twórczość artysty

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?

Konkurs Ziaja