Literatura
Jarosław Grzędowicz - mistrz fantasy we Wrocławiu

Jarosław Grzędowicz - mistrz fantasy we Wrocławiu

  • 2017-02-17, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Empik Renoma Wrocław, ul. Świdnicka 40, Wrocław

Opis

Mistrz fantasy przerywa milczenie. Autor bestsellerowego cyklu „Pan Lodowego Ogrodu” po czterech latach przerwy pojawia się na rynku wydawniczym z nową powieścią „Hel 3” (Fabryka Słów). Jarosław Grzędowicz po raz kolejny zabiera czytelników na odległą galaktykę. Z okazji premiery spotka się z fanami 17 lutego w salonie Empik Renoma we Wrocławiu.

Czy są Państwo w stanie wyobrazić sobie dehumanizację, w której omnifony zastępują więzi społeczne, filmiki z MegaNetu dominują media, a „iwenciarze” zostają bogami informacji? Takiego problemu nie miał Jarosław Grzędowicz, który swoich czytelników przenosi do roku 2058, w którym świat staje na krawędzi konfliktu. Autor wielu kultowych powieści fantasy sukcesywnie przedstawia rzeczywistość dopracowaną w każdym calu. Ta brutalna i prawdopodobna wizja przyszłości zostaje naturalistycznie przedstawiona w „Helu 3”.

Jarosław Grzędowicz – polski pisarz fantasy, dawniej redaktor i tłumacz komiksów. Za swoją twórczość otrzymał już niezliczoną ilość statuetek, m.in. Nagrodę im. Janusza A. Zajdla  w kategoriach powieść oraz opowiadanie, a także Śląkfę za Twórcę Roku. 

Mapa

Ostatnio czytane
Nadeszła Pora Reportażu
Nadeszła Pora Reportażu

Festiwal 4 PORY KSIĄŻKI otwiera ostatnią w tym roku,czwartą część - Porę Reportażu.To okazja by stanąć oko w oko z największymi twórcami gatunku

Jak trwoga to do bloga
Jak trwoga to do bloga

Książka "Jak trwoga to do bloga" jest zapisem korespondencji internetowej dwóch wybitnych postaci polskiej kultury - Magdy Umer i Andrzeja Poniedzielskiego.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?