Literatura
Ach, ci faceci! - spotkanie z Krystyną Mazurówną

Ach, ci faceci! - spotkanie z Krystyną Mazurówną

  • 2017-04-22, , godzina 14:00
  • EMPIK, Wrocław

Opis

Już 22 kwietnia w salonie Empik Renoma we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z Krystyną Mazurówną.

Krystyna Mazurówna – legendarna tancerka, choreografka i dziennikarka, pracująca we Francji a także solistka Casino de Paris, po raz kolejny postanowiła zaskoczyć publiczność, tym razem wydając książkę.

"Ach, Ci mężczyźni" to zbiór refleksji, wspomnień i opowiadań o mężczyznach, którzy zostawili po sobie ślad w autorki. To zabawne historie z przymrużeniem oka a także takie, które poruszą serca każdego. 

Mapa

Ostatnio czytane
O maju 1968 i przegranych sprawach
O maju 1968 i przegranych sprawach

16 maja nakładem Wydawnictwa Krytyki Politycznej ukażą się dwie książki - "Maj '68. Rewolta" i "W obronie przegranych spraw" Slavoja Żiżka.

Brak zdjęcia
Smutne kurwy Marqueza

Najnowsza i jednocześnie ostatnia książka Gabriela Garcii Marqueza - „Rzecz o mych smutnych dziwkach” (oryginalny tytuł to „Rzecz o mych smutnych kurwach”- przyp. M.P.) jest doskonałym podsumowaniem dotychczasowej twórczości kolumbijskiego pisarza.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?