Zmień miasto
Literatura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

"Pamelo żegnaj" - spotkanie z Izabellą Skrybant-Dziewiątkowską

Kiedy2017-04-26 godzina 18:00
GdzieEmpik Renoma, ul. Świdnicka 40
Wrocław
 "Pamelo żegnaj" - spotkanie z Izabellą Skrybant-Dziewiątkowską

Już 26 kwietnia w salonie Empik Renoma we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z legendą polskiej muzyki rozrywkowej, wokalistką "Tercetu Egzotycznego" Izabellą Skrybant-Dziewiątkowską. "Pamelo żegnaj" największy hit zaśpiewany przez Izabellę, sprzedał się w kilku milionach egzemplarzy a przebój wciąż nucą kolejne pokolenia fanów. Z okazji premiery książki "Pamelo żegnaj. Rozmowa z Izabellą Skrybant-Dziewiątkowską z Tercetu Egzotycznego" piosenkarka spotka się z czytelnikami.

Izabella Skrybant-Dziewiątkowska – polska piosenkarka, wokalistka zespołu Tercet Egzotyczny, związana z zespołem od początku jego istnienia, czyli od 1963 roku. Dla wielu Polaków była gwiazdą największego formatu, która mimo sławy, na zawsze pozostała sobą. Historia życia Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej to również pięćdziesiąt lat historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Zbigniew Dziewiątkowski założyciel „Tercetu Egzotycznego” to wielka miłość wokalistki, miłość, która - jak mówią - się nie zdarza. Razem z zespołem zwiedzili cały świat, grając na największych światowych scenach. Izabella śpiewając była wulkanem energii, na co dzień jednak została tą samą Izą z sąsiedztwa, którą wszyscy znali. Jedno jest pewne – „Tercet” nie istniałby bez Izabelli, a Izabella nie istniałaby bez niego.

FB dlaMaturzysty.pl reklama