Zmień miasto
Literatura Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Jarosław Grzędowicz - mistrz fantasy we Wrocławiu

Kiedy2017-02-17 godzina 18:00
Za ilewstęp wolny
GdzieEmpik Renoma Wrocław, ul. Świdnicka 40
Wrocław
Jarosław Grzędowicz - mistrz fantasy we Wrocławiu

Mistrz fantasy przerywa milczenie. Autor bestsellerowego cyklu „Pan Lodowego Ogrodu” po czterech latach przerwy pojawia się na rynku wydawniczym z nową powieścią „Hel 3” (Fabryka Słów). Jarosław Grzędowicz po raz kolejny zabiera czytelników na odległą galaktykę. Z okazji premiery spotka się z fanami 17 lutego w salonie Empik Renoma we Wrocławiu.

Czy są Państwo w stanie wyobrazić sobie dehumanizację, w której omnifony zastępują więzi społeczne, filmiki z MegaNetu dominują media, a „iwenciarze” zostają bogami informacji? Takiego problemu nie miał Jarosław Grzędowicz, który swoich czytelników przenosi do roku 2058, w którym świat staje na krawędzi konfliktu. Autor wielu kultowych powieści fantasy sukcesywnie przedstawia rzeczywistość dopracowaną w każdym calu. Ta brutalna i prawdopodobna wizja przyszłości zostaje naturalistycznie przedstawiona w „Helu 3”.

Jarosław Grzędowicz – polski pisarz fantasy, dawniej redaktor i tłumacz komiksów. Za swoją twórczość otrzymał już niezliczoną ilość statuetek, m.in. Nagrodę im. Janusza A. Zajdla  w kategoriach powieść oraz opowiadanie, a także Śląkfę za Twórcę Roku. 

FB dlaMaturzysty.pl reklama