Fitness - Kobieta

Dzień otwarty w Sofa Chillout Room

2014-09-09 11:39:40 | Wrocław

Już 19 września o godzinie 19.00 odbędzie się dzień otwarty w najbardziej klimatycznym klubie fitness we Wrocławiu! Zapraszamy na bezpłatne zajęcia z DANCE Pilates, DANCE Latin Mix i DANCE Joga. Dużo pozytywnej energii, a także doświadczeni instruktorzy sprawią, że spędzicie bardzo miły wieczór. Endorfin na pewno nie zabraknie!

Oprócz tego, od godziny 17.00 Sofa Chillout Room zaprasza na: pomiary składu ciała, obliczanie wieku metabolicznego i konsultacje trenerskie.

Sofa Chillout Room to z pewnością najbardziej kameralny i klimatyczny klub fitness w mieście. Nie ma w nim siłowni, sauny, solarium… ale jest największy wybór zajęć fitness we Wrocławiu, profesjonalna, wyszkolona kadra i… zajęcia na najwyższym poziomie. Sofa specjalizuje się w zajęciach mentalnych, takich jak: pilates i jego bardziej zaawansowanej odmianie - pilates dance, jodze wellness, bosu, body art, portdebras, treningach funkcjonalnych oraz indoor walkingu- totalnemu pogromcy tkanki tłuszczowej, czyli treningowi grupowemu na bieżniach. Sofa to fitness dla Wszystkich - zarówno dla osób pragnących dopiero rozpocząć ćwiczenia, jak i dla tych najbardziej wymagających. Tu się nie odpuszcza, nie ignoruje, tu się motywuje, wyciska z człowieka ostatnie poty i wymaga. Tak, wymaga, stąd zajęcia są tutaj najcięższe na świecie, a trenerzy nieraz bardzo tresujący.

Nagroda czeka w barze! Pyszna włoska kawa, świeże soki czy kawał domowego ciasta, a dla tych którzy są całe życie na diecie: dietetyczne tortille i zielona matcha.

Już za parę dni w sofie „Dni Otwarte” i karnety OPEN w specjalnej studenckiej cenie: 95zł!

Zapraszamy!

ip

Słowa kluczowe: sofa chillout room karnety klub fitness wrocław dzień otwarty pilates joga za darmo
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Aktywność w nowym roku - 4 sposoby na sukces

Zobacz krótki poradnik o tym jak wytrwać w noworocznych postanowieniach i nabrać formy.

trening
Ćwiczenia w domu czy na siłowni? Sprawdź, jak trenować

Zajęcia pod okiem profesjonalistów czy treningi w domu? Dokonaj wyboru!

gym
Dlaczego warto podnosić ciężary? Poznaj 5 powodów!

Zobacz, dlaczego trening siłowy jest najlepszy w drodze do idealnego ciała!

Polecamy
Fitness na Pergoli
Fitness na Pergoli Wrocław

Zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia z cyklu „Fitness na Pergoli”. Tego dnia trenerzy z City Sports poprowadzą zajęcia Latino Dance, Body Workout, Tabata & Stretch.

Kobieta bezbronna? Z krav magą nigdy!
Kobieta bezbronna? Z krav magą nigdy!

W kwestii bezpieczeństwa kobiety coraz częściej muszą liczyć wyłącznie na siebie. Regularne treningi krav magi sprawią, że będziemy czuły się pewnie nawet, kiedy wracamy w szpilkach z nocnego klubu, a jedynym przedmiotem w dłoni jest kopertówka.

Ostatnio dodane
Aktywność w nowym roku - 4 sposoby na sukces

Zobacz krótki poradnik o tym jak wytrwać w noworocznych postanowieniach i nabrać formy.

trening
Ćwiczenia w domu czy na siłowni? Sprawdź, jak trenować

Zajęcia pod okiem profesjonalistów czy treningi w domu? Dokonaj wyboru!