Kino
Spotkanie z Remigiuszem "Rockiem" Maciaszkiem

Spotkanie z Remigiuszem "Rockiem" Maciaszkiem

  • 2017-10-17, , godzina 18:00
  • wstęp wolny
  • Empik Renoma Wrocław, ul. Świdnicka 40, Wrocław

Opis

Historia, którą snuje w swojej książce Remigiusz „Rock” Maciaszek to jego osobiste spojrzenie na drogę, jaką musiał przebyć, by zyskać status jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim internecie. „Cały ten Rock” (Znak) to także swoisty dokument z rozwoju serwisu YouTube i tego jak urósł on do rangi potężnego narzędzia marketingu gier komputerowych. Ikona polskiego YouTube'a opowie o tym już 17 października podczas spotkania autorskiego w salonie Empik Renoma we Wrocławiu.

Niezwykle barwną drogę przemierzył „Rock” od pracy na budowie, przez wypożyczalnię kaset wideo, którą prowadził, aż do dzisiejszej roli „fenomenu polskiego internetu”. Remigiusz Maciaszek, youtube'owy reprezentant pokolenia 30 i 40 latków, zabiera swoich czytelników w podróż, która rozpoczyna się w zamierzchłej przeszłości – w czasach, gdy wyobraźnią komputerowych maniaków rządziły pierwsze pecety. Podczas książkowej wędrówki przez kafejki internetowe i pierwsze magazyny o grach komputerowych, autor relacjonuje zmiany, które sprawiły, że światowa wartość branży gier komputerowych stanowi 1/5 polskiego PKB.

Remigiusz „Rock” Maciaszek - polski youtuber, którego cięty język i profesjonalne podejście do prowadzenia kanału, doprowadziło na szczyt list popularności. Jego filmy wyświetlane były ponad 400 milionów razy, a wierna rzesza subskrybentów przekracza 1,4 miliona. 

Mapa

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Znamy zwycięzców 3. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci
Znamy zwycięzców 3. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci

Poznaj najlepsze filmy dla dzieci!

Kto z Oscarem 2015? Bookmacherzy przewidują
Kto z Oscarem 2015? Bookmacherzy przewidują

Jeśli wierzyć intuicji bukmacherów, Oscary w tym roku powędrują do...

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"
Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"

Dla fanek, które nie mogą się doczekać informacji o ekranizacji książki została ujawniona przybliżona data premiery filmu.

Konkurs Ziaja
Polecamy