Kino
Filmowy Klub Seniorów: La La Land

Filmowy Klub Seniorów: La La Land

  • 2017-10-17, , godzina 12:00
  • 11zł
  • DCF Dolnośląskie Centrum Filmowe, Wrocław

Opis

Filmowy Klub Seniorów zaprasza na pokaz filmu „La La Land”, laureata sześciu Oscarów, siedmiu Złotych Globów i pięciu nagród BAFTA. To doskonałe połączenie najlepszych tradycji dawnych klasycznych musicali i nowoczesnego kina. W rolach głównych nagrodzona Oscarem Emma Stone i Ryan Gosling. Seans we wtorek 17 października o 12:00. Cena biletów wynosi 11 zł.

Damian Chazalle, twórca wybitnego „Whiplasha”, zaprasza na muzyczno-taneczną wyprawę do Los Angeles. „La La Land” to kameralna historia miłosna w niezwykłej oprawie - reżyser doskonale wykorzystał konwencję musicalu w duchu złotej ery Hollywood i przeniósł ją na realia współczesne. To opowieść o spełnianiu marzeń, ale też słodko-gorzka nauka, że czasami trzeba zaakceptować to, co w życiu niemożliwie. Emma Stone wciela się w Mię, początkującą aktorkę stawiającą pierwsze kroki w Hollywood. Ryan Gosling gra pianistę jazzowego Sebastiana, który w Święta traci posadę w jednym z klubów w Los Angeles. Wydaje się, że tworzą parę idealną, jednak gdy w końcu odnoszą upragniony sukces zawodowy, muszą postarać się, aby nie zaburzył on ich miłości.

Mapa

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio czytane
Dziesiątka najzabawniejszych
Dziesiątka najzabawniejszych

"Pogromcy duchów' najlepszą komedią ostatniego ćwierćwiecza

Popularne
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"
Znamy datę premiery filmu "50 twarzy Greya"

Dla fanek, które nie mogą się doczekać informacji o ekranizacji książki została ujawniona przybliżona data premiery filmu.

Konkurs Ziaja
Polecamy