Zmień miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Filmowy Klub Seniorów: Piknik z niedźwiedziami

Kiedy2017-02-14 godzina 12:00
Za ile10zł
GdzieDCF Dolnośląskie Centrum Filmowe
ul. Piłsudskiego 64a
Wrocław
Filmowy Klub Seniorów: Piknik z niedźwiedziami

Widzów Filmowego Klubu Seniorów zapraszamy 14 lutego na komedię obyczajową w reżyserii Kena Kwapisa „Piknik z niedźwiedziami”. Autem produkcji są doskonałe aktorstwo Roberta Redforda i Nicka Nolte, ciepły humor oraz wspaniałe krajobrazy Appalachów. Początek seansu o godzinie 12.00. Bilety kosztują 10 zł. 

Pisarz Bill Bryson (Redford) ma coraz większą świadomość, że otacza go smuga cienia.  Wcale jednak nie zamierza rezygnować z pełni życia na emeryturze! Wbrew żonie (Emma Thompson) postanawia odbyć wielką pieszą wyprawę szlakiem gór Appalachów. Przed nim – bagatela! – 2200 km wędrówki. Bill nie zamierza jednak przebyć ich w pojedynkę. Jego towarzyszem będzie dawny przyjaciel Katz, niegdyś niepoprawny łamacz serc niewieścich, dla którego wyprawa będzie sposobem na ukrycie się przed wierzycielami.

Dwóch przyjaciół, których łączy wiele, ale dzieli jeszcze więcej, na szlaku dowie się, że każdy inaczej postrzega, czym dla niego jest „przygoda”. Pokrzepiająca produkcja, kolejna już w ostatnich latach (po „Wszystko za życie” i „Dzikiej drodze”), w której górska wędrówka to metafora podróży wgłąb siebie. Doskonałe kreacje nestorów amerykańskiego kina: Roberta Redforda i Nicka Nolte. Autorem scenariusza jest Michael Arndt, laureat Oscara za skrypt do „Małej miss”, nominowany też za pracę przy „Toy Story 3”.

Aktualne wydarzenia Kino
DataWydarzenieMiejsce
2017-07-21
-
2017-07-26
"Kedi - sekretne życie kotów" przedpremierowo w MultikinieMultikino
2017-07-23"Piotruś Pan" z National Theater w Multikinielista kin na: www.multikino.pl
2017-07-25Filmowy Klub Seniorów: SullyDCF Dolnośląskie Centrum Filmowe
2017-07-27"Salome" - spektakl w Multikinielista kin na: www.multikino.pl
Zobacz inne wydarzenia
 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.

Zapowiedzi

Boski plan

Reżyser: Kinga Dębska
Gatunek: Komedia
Produkcja: Polska
W kinach od: 14-02-2018

FB dlaMaturzysty.pl reklama