Aktualności - Juwenalia

Dziś Red Bull Toursbus na Politechnice

2010-05-06 09:14:14 | Wrocław

Dziś w sercu Kampusu Politechniki, przy budynku C-5 inauguracja trasy Red Bull Tourbus 2010. Zagrają Janek Samolyk, Neony i Muchy. Początek o 18:00. Wstęp jest bezpłatny.

Neony

Zespół powstał pod koniec 2008 roku, we Wrocławiu. Czterosobowy skład gra inteligentną, świeżą, gitarową muzykę z ciekawymi polskimi tekstami. Inspiracje zespołu płyną wyraźnie z Wielkiej Brytanii, ale Neony stworzyły swój własny styl. Zespół nagrywa właśnie materiał, który ma trafić na ich pierwszą płytę.

www.myspace.com/neony

Janek Samołyk
to wrocławski gitarzysta, wokalista oraz autor piosenek (zarówno polskojęzycznych, jak i w języku angielskim). Od 2008 roku muzyk występuje pod własnym nazwiskiem. Początkowo grał kameralnie z gitarą akustyczną, od połowy 2009 roku występuje również w pięcioosobowym zespole. Rasowe spokojne brzmienie indie rodem z wysp brytyjskich i ciekawy wokal Janka to elementy charakterystyczne stylu zespołu.

www.janeksamolyk.com

Muchy

Powstali blisko 6 lat temu w Poznaniu. Na koncie mają dwa krążki „Terroromans” z 2007 roku i „Notoryczni debiutanci” z marca tego roku. Pojawiali się na większości największych festiwali w Polsce m.in. Opener, Off Festiwal czy Jarocin Festival.
 

Słowa kluczowe: Juwenalia 2010, koncerty Wrocław
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Ekonomalia 2017 Organek
Ekonomalia 2017 - Zobacz zdjęcia z koncertów Juwenaliów UE Wrocław

Zagrali Organek, Farben Lehre i A.P.A.M.A.U.

Ekonomalia 2017
Ekonomalia 2017 - program [AKTUALIZACJA] Wrocław

Ekonomalia startują już 17 maja! Jest to największe święto studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Będą to cztery dni świetnej zabawy, na które wstęp mają wszyscy!

Polecamy
Studenci na ulicach Wrocławia [MNÓSTWO ZDJĘĆ Z POCHODU]
Studenci na ulicach Wrocławia [MNÓSTWO ZDJĘĆ Z POCHODU] Wrocław

Tysiące studentów ruszyło z kampusu Politechniki Wrocławskiej w pochodzie juwenaliowym.

Pomysł na majowe weekendy? Odwiedź najlepsze imprezy w całej Polsce!
Pomysł na majowe weekendy? Odwiedź najlepsze imprezy w całej Polsce!

Z radością polecamy patronowane przez nas imprezy!

Ostatnio dodane
Ekonomalia 2017 Organek
Ekonomalia 2017 - Zobacz zdjęcia z koncertów Juwenaliów UE Wrocław

Zagrali Organek, Farben Lehre i A.P.A.M.A.U.

Kupony i kody rabatowe