Zmień miasto
Kobieta Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Zobacz, co się działo podczas największej imprezy modowej Wrocław Fashion Meeting!

2016-12-01

W weekend 19 i 20 listopada w prestiżowej przestrzeni Klubu Biznesowego Stadionu Wrocław odbyła się siódma edycja największych targów i pokazów mody Wrocław Fashion Meeting. W strefie wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało blisko 130 marek, a na wybiegu można było obejrzeć kilkadziesiąt pokazów mody. Imprezę poprowadził konferansjer telewizyjny Conrado Moreno.

W wydarzeniu wzięli udział liczni goście specjalni i osobowości branży "fashion". Na scenie i podczas pokazów można było zobaczyć top modela Mateusza "Górala" Jarzębiaka, a także posłuchać wykładu branżowego Anny Rasiewicz oraz skorzystać z konsultacji na temat promocji marki odzieżowej w Polsce. W trakcie wydarzenia porad stylizacyjnych udzielały specjalistki od wizerunku z mystyle BOX. Ponadto goście mogli skorzystać z ofert w "Strefie beauty" oraz otrzymać pamiątkowe zdjęcia z imprezy.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYDARZENIA >>>

Sercem wydarzenia były "Strefa showroom" ze stanowiskami sprzedażowymi oraz pokazy kolekcji damskich, męskich i dziecięcych podzielone na kilka bloków: Parada Projektantów, w której w dwóch odsłonach można było podziwiać najnowsze kolekcje, między innymi: Anny Drabczyńskiej, Unicorno, EMC Studio, Bodyych, Arrow, Art Motyw, D’Art. W sobotniej, wieczornej Gali Fashion Meeting zaprezentowano projekty marek: GLB, Magda Hasiak, Mimika, Pigmejki, Nun-mi, Pawo. Niedzielna, druga część Gali Fashion Meeting zaskakiwała energetycznym pokazem Folk Design Aneta Larysa Knap, któremu towarzyszył występ na żywo OZD Łukasz Drozd i wokalistki Katarzyny Malendy. Ponadto na wybiegu w szpalerze najlepszych modelek można było zobaczyć występującą gościnnie piękną Maję Plich – partnerkę detektywa Krzysztofa Rutkowkiego. Goście mogli zobaczyć również pokaz w off'owym klimacie, w którym zaprezentowana została kolekcja XATO Adrian Lewandowski. Zwieńczeniem niedzielnej Gali Fashion Meeting i pokazów siódmej edycji Wrocław Fashion Meeting był nietuzinkowy performance modowy francuskiej perukarki Lalaz Couture.

Wyjątkowym elementem imprezy był Pokaz Specjalny pod intrygującym tytułem: "Kto za tym stoi?" Pierwszy raz w Polsce projektanci osobiście zaprezentowali siebie i swoją markę na wybiegu. goście Wrocław Fashion Meeting mieli niezwykłą okazję zobaczyć, kto naprawdę tworzy polską modę!

Organizatorzy imprezy nie zapomnieli o najmłodszej klienteli, dla której dedykowana była "Strefa kids fashion" wzbogacona atrakcjami dla najmłodszych. Ponadto tradycyjnie odbyły się pokazy mody dziecięcej, w których zaprezentowane zostały kolekcje marek: MeMola, Minimi, Bexa i Domino.

Styliści i blogerzy także mieli okazję do zaprezentowania swoich stylizacji w konkursie "Stylowy Wrocław". To jedyny taki konkurs w Polsce. Odbywa się w dwóch etapach, z czego pierwszy jest plebiscytem internetowym, a drugi prezentacją najlepszych stylizacji na wybiegu. Pula nagród rzeczowych przekraczała wartość 6000 zł, a laureatami najlepszych stylizacji inspirowanych hasłem "Zrób się na szaro" zostali: Aleksandra Rondzista (pierwsze miejsce), Sonia Dziech (drugie miejsce), Katarzyna Wiśniewska (trzecie miejsce). Plebiscyt internetowy, który odbywał się w portalu partnera konkursu, wygrał ilością 11.832 głosów Sebastian Wyszyński – autor bloga Men40+.

Targi i pokazy mody Wrocław Fashion Meeting to spektakularne wydarzenie prezentujące modę na najwyższym poziomie i promujące niezależnych polskich oraz zagranicznych projektantów, którego kolejną edycję będzie można odwiedzić za rok.

Wcześniej organizatorzy przygotowują natomiast wiosenną, 15. edycję targów mody autorskiej i designu pod hasłem "Kultura Mody", czyli Fashion Meeting POP UP STORE, która odbędzie się w kwietniu 2017 roku. W nieco bardziej off'owym klimacie innego wnętrza będzie można zakupić wiosenne i letnie kolekcje polskiej mody autorskiej. Zapraszamy do śledzenia kolejnych imprez na fb.com/wroclawfashionmeeting!

 

ip
fot. Marek Makowski

GALERIA ZDJĘĆ: Wrocław Fashion Meeting - listopad 2016 (10)
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

znak zodiaku: baran - horoskop kulinaria

Licznik BMI

Kalkulator miłosny

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama