Zmień miasto
Kobieta Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Fitness na Pergoli

2014-07-29

Już w najbliższą sobotę 2 sierpnia odbędą się kolejne bezpłatne zajęcia z cyklu „Fitness na Pergoli”. Tego dnia trenerzy z City Sports poprowadzą zajęcia Latino Dance, Body Workout, Tabata & Stretch. Tradycyjnie zajęcia odbędą się w godz. 12.00-15.00. Wstęp wolny.

Latino Dance to zajęcia taneczne z elementami salsy, rumby, cza-czy w gorących rytmach muzyki latynoskiej. Nieskomplikowane, ale efektowne choreografie sprawią, że będziemy bezboleśnie tracić kalorie, spalać zbędną tkankę tłuszczową, poprawiać koordynację ruchową i poczucie rytmu, a przy tym świetnie się bawić!

Body Workout to z kolei wszechstronny trening całego ciała, z wykorzystaniem elementów cardio oraz ćwiczeń wzmacniających i modelujących. Będziemy rzeźbić sylwetkę, wykorzystując obciążenie własnego ciała. Skutecznie poruszymy nasze nogi, pośladki, ramiona, klatkę piersiową oraz brzuchy.

Tabata & Stretch to niezwykle skuteczny trening interwałowy, który robi obecnie furorę. Naprzemiennie ćwiczymy, angażując całe ciało, i odpoczywamy. Jest to szybki sposób na poprawę kondycji fizycznej, wytrzymałości mięśniowej, podwyższenie metabolizmu i utratę zbędnych kilogramów. Pozwala spalić nawet trzykrotnie więcej kalorii niż klasyczne ćwiczenia aerobowe.

Po seriach ćwiczeń zrelaksujemy się przy spokojnej muzyce i rozciągniemy wszystkie zaangażowane partie mięśniowe.

„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie.

W razie niepogody mamy przygotowany plan „B” – zapraszamy nawet w deszczowe popołudnie. Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych do wspólnej zabawy.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”.

Więcej na: www.miastowformie.pl i facebook.com/zdrowie.dieta.wroclaw

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

znak zodiaku: baran - horoskop kulinaria

Licznik BMI

Kalkulator miłosny

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama