zmień miasto

Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu - WSZiC, WrocławEdukacja dla Sportu Bez Barier – studia mogą być skuteczne, przyjazne i dostępne. Studiuj Sport na Stadionie!

O studiach

Zapraszamy Was do podjęcia naszych studiów „Sport+”, które stanowią trzon naszej nowej koncepcji rozwoju sportu pt. „Nowy Wymiar Edukacji dla Sportu”.

Studia „Sport+” to 3letnie studia licencjackie – w ramach kierunku „Sport”.

W ramach studiów „Sport+” studenci mają do wyboru specjalności:

1) Zarządzanie Organizacją Sportową

2) Zarządzanie Zespołem Sportowym

3) Kompletny Rozwój Młodego Zawodnika

Trzonem kierunku Sport są oczywiście moduły podstawowe, kierunkowe i specjalnościowe, które mają wyposażyć naszych studentów w odpowiednią wiedzą i umiejętności, dzięki którym będą mogli rozwijać i profesjonalizować polski sport.

Wiemy jednak, że w dzisiejszych czasach to za mało, a my chcemy, żeby absolwenci WSZiC byli nie tylko bardzo kompetentni, ale też efektywni – zarówno w sferze zawodowej (w sporcie i poza nim), jak i osobistej.

Dlatego w ramach programu studiów, poza ww. trzonem, wprowadziliśmy 3 dodatkowe i bardzo nowatorskie filary: Doskonalenie Kompetencji Miękkich, Modelowanie Biznesu, Uczestniczenie w Preorientacji Zawodowej.

10 niesamowitych zalet tych studiów:

1) tylko 16 dni (rocznie) w murach Uczelni - trzy zjazdy "poniedziałkowe" i jeden pięciodniowy na semestr (w okresie wolnym od rozgrywek);

2) 60% zajęć to nowoczesny e-learning (m.in. w formie webinarów - grupowych zajęć online bez wychodzenia z domu);

3) rozbudowany system praktyk i warsztatów w klubach, związkach i firmach sportowych;

4) wszystkie przedmioty w ramach programu studiów dotyczą sportu;

5) poza przedmiotami stricte związanymi z kierunkiem Sport, w programie jest także cała ścieżka modułów rozwijających kompetencje społeczne i zawodowe, niezbędne dla funkcjonowania w dzisiejszych czasach (m.in. Trening mentalny, Przywództwo, Sztuka autoprezentacji, Przedsiębiorczość i Modelowanie biznesu)

6) w ramach Modelowania biznesu będzie możliwość wymyślenia biznesu, dopracowania do niego modelu biznesowego i skonfrontowania go z prawdziwymi inwestorami - coś na wzór amerykańskiego programu Dragons' Den’

7) specjalnie dobrana kadra wykładowców - ekspertów: teoretyków i praktyków, którzy znają i rozumieją sport, a także wiedzą, co należy zrobić, żeby go profesjonalizować

8) edukacja łączona - możliwość połączenia licencjatu ze studiami podyplomowymi i różnymi ścieżkami rozwojowymi;

9) możliwość studiowania z innymi ludźmi sportu – sportowcami, trenerami, menedżerami.

10) indywidualne podejście do każdego studenta – pozwala na to kameralność Uczelni oraz pozytywne nastawienie władz i wykładowców.

 

FB dlaMaturzysty.pl reklama