zmień miasto

Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim, WrocławCHIŃSKI JEST PROSTY

O Nas

 

STUDIUM JĘZYKA I KULTURY CHIN

Zajęcia realizowane w ramach tej oferty edukacyjnej adresowane są do wszystkich osób zainteresowanych kulturą i językiem Chin legitymujących się świadectwem maturalnym oraz do studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Studium jest nieodpłatne dla studentów Uniwersytetu Wrocławskiego, mogą oni realizować pełny trzyletni program Studium lub uczestniczyć w wybranych zajęciach jako zajęciach opcyjnych. Oferta edukacyjna Studium oprócz intensywnej nauki języka chińskiego obejmuje wykłady na temat tradycji, historii i kultury Chin.

 

KURSY JĘZYKOWE

Wieczorowe kursy językowe oferowane są na trzech poziomach zaawansowania (podstawowy, średni, zaawansowany). Zajęcia prowadzone są przez chińskich nauczycieli  wydelegowanych do wrocławskiego Instytutu z Uniwersytetu w Xiamen. Dla studentów i pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego zniżka 50%.

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Oferta edukacyjna skierowana do szkół podstawowych, gimnazjów i liceów oraz dla przedszkoli – zajęcia z języka chińskiego i warsztaty z kaligrafii, wycinanek chińskich odbywają się w poszczególnych  placówkach szkolnych min. Raz w tygodniu. 

 

EGZAMINY Z JĘZYKA CHIŃSKIEGO

Egzaminy, których podstawową częścią jest  test opracowany przez Centrum HSK Pekińskiego Uniwersytetu Kultury i Języka. Podstawowym celem egzaminu jest ocena znajomości języka chińskiego u obcokrajowców, a certyfikaty są uwzględniane przez uniwersytety i firmy na całym świecie. Oferujemy egzaminy:

YCT – dla dzieci i młodzieży

HSK – dla studentów i osób dorosłych

BTC - międzynarodowy standaryzowany test znajomości języka chińskiego używanego w biznesie i w środowisku pracy

 

STYPENDIA KONFUCJUAŃSKIE

Dla osób zainteresowanych wyjazdem na stypendia Instytut oferuje wyjazdy semestralne i roczne do współpracujących z nami uczelni w Chinach.

 

FB dlaMaturzysty.pl reklama